Przejdź do treści
Znajdź i porównaj ceny!

Wszystkie produkty

48733 produktów
Lampa sufitowa biała metalowa kwadratowa CLN-37492-S-WH z serii Tecno - Lampy Italux Sale

Lampa sufitowa biała metalowa kwadratowa CLN-37492-S-WH z serii Tecno - Lampy Italux

Lampy Italux
12,07 zł 17,00 zł
polskielampy.pl
Lampa sufitowa metalowa brązowa tubowa 24cm CLN-48930-L-BRO z serii Lopus - Lampy Italux Sale

Lampa sufitowa metalowa brązowa tubowa 24cm CLN-48930-L-BRO z serii Lopus - Lampy Italux

Lampy Italux
20,59 zł 29,00 zł
polskielampy.pl
Lampa sufitowa tuba metalowa złota 24cm CLN-48930-L-GD z serii Lopus - Lampy Italux Sale

Lampa sufitowa tuba metalowa złota 24cm CLN-48930-L-GD z serii Lopus - Lampy Italux

Lampy Italux
24,14 zł 34,00 zł
polskielampy.pl
Lampa sufitowa metalowa brązowa tuba CLN-48930-M-BRO z serii Lopus - Lampy Italux

Lampa sufitowa metalowa brązowa tuba CLN-48930-M-BRO z serii Lopus - Lampy Italux

Lampy Italux
37,00 zł
polskielampy.pl
Lampa sufitowa tuba metalowa złota 17cm CLN-48930-M-GD z serii Lopus - Lampy Italux Sale

Lampa sufitowa tuba metalowa złota 17cm CLN-48930-M-GD z serii Lopus - Lampy Italux

Lampy Italux
18,46 zł 26,00 zł
polskielampy.pl
Lampa sufitowa tubowa metalowa srebrna CLN-48930-S-ALU z serii Lopus - Lampy Italux Sale

Lampa sufitowa tubowa metalowa srebrna CLN-48930-S-ALU z serii Lopus - Lampy Italux

Lampy Italux
12,07 zł 17,00 zł
polskielampy.pl
Lampa sufitowa czarna metalowa tuba CLN-48930-S-BK z serii Lopus - Lampy Italux

Lampa sufitowa czarna metalowa tuba CLN-48930-S-BK z serii Lopus - Lampy Italux

Lampy Italux
26,00 zł
polskielampy.pl
Lampa sufitowa tubowa srebrna metalowa 24cm CLN-83920-L-ALU z serii Rilok - Lampy Italux Sale

Lampa sufitowa tubowa srebrna metalowa 24cm CLN-83920-L-ALU z serii Rilok - Lampy Italux

Lampy Italux
19,17 zł 27,00 zł
polskielampy.pl
Lampa sufitowa czarna metalowa tuba 24cm CLN-83920-L-BK z serii Rilok - Lampy Italux Sale

Lampa sufitowa czarna metalowa tuba 24cm CLN-83920-L-BK z serii Rilok - Lampy Italux

Lampy Italux
23,43 zł 33,00 zł
polskielampy.pl
Lampa sufitowa złota metalowa tubowa CLN-83920-L-GD z serii Rilok - Lampy Italux Sale

Lampa sufitowa złota metalowa tubowa CLN-83920-L-GD z serii Rilok - Lampy Italux

Lampy Italux
22,72 zł 32,00 zł
polskielampy.pl
Lampa sufitowa czarna metalowa tubowa 17cm CLN-83920-M-BK z serii Rilok - Lampy Italux Sale

Lampa sufitowa czarna metalowa tubowa 17cm CLN-83920-M-BK z serii Rilok - Lampy Italux

Lampy Italux
15,62 zł 22,00 zł
polskielampy.pl
Lampa sufitowa złota metalowa tubowa CLN-83920-M-GD z serii Rilok - Lampy Italux Sale

Lampa sufitowa złota metalowa tubowa CLN-83920-M-GD z serii Rilok - Lampy Italux

Lampy Italux
19,88 zł 28,00 zł
polskielampy.pl
Lampa sufitowa punktowa srebrna metalowa CLN-83920-S-ALU z serii Rilok - Lampy Italux Sale

Lampa sufitowa punktowa srebrna metalowa CLN-83920-S-ALU z serii Rilok - Lampy Italux

Lampy Italux
12,78 zł 18,00 zł
polskielampy.pl
Lampa wpuszczana LED okrągła biała 5,8cm DA-032R/WK-WW z serii NELSON - Lampy Italux

Lampa wpuszczana LED okrągła biała 5,8cm DA-032R/WK-WW z serii NELSON - Lampy Italux

Lampy Italux
141,00 zł
polskielampy.pl
Lampa wpuszczana okrągła czarna metalowa DL-26260-GU10-BK z serii OKER - Lampy Italux

Lampa wpuszczana okrągła czarna metalowa DL-26260-GU10-BK z serii OKER - Lampy Italux

Lampy Italux
37,00 zł
polskielampy.pl
Oprawa wpuszczana metalowa biała okrągła DL-26260-GU10-WH z serii OKER - Lampy Italux

Oprawa wpuszczana metalowa biała okrągła DL-26260-GU10-WH z serii OKER - Lampy Italux

Lampy Italux
37,00 zł
polskielampy.pl
Lampa wpuszczana kwadratowa czarna 8cm DL-26385S-GU10-BK z serii ANTAR - Lampy Italux

Lampa wpuszczana kwadratowa czarna 8cm DL-26385S-GU10-BK z serii ANTAR - Lampy Italux

Lampy Italux
39,00 zł
polskielampy.pl
Lampa wpuszczana kwadratowa czarna metalowa DL-26451-GU10-BK z serii PONAR - Lampy Italux

Lampa wpuszczana kwadratowa czarna metalowa DL-26451-GU10-BK z serii PONAR - Lampy Italux

Lampy Italux
38,00 zł
polskielampy.pl
Lampa wpuszczana metalowa czarna okrągła DL-36360-GU10-BK z serii Ralte - Lampy Italux

Lampa wpuszczana metalowa czarna okrągła DL-36360-GU10-BK z serii Ralte - Lampy Italux

Lampy Italux
44,00 zł
polskielampy.pl
Lampa wpuszczana metalowa biała okrągła DL-36360-GU10-WH z serii Ralte - Lampy Italux

Lampa wpuszczana metalowa biała okrągła DL-36360-GU10-WH z serii Ralte - Lampy Italux

Lampy Italux
44,00 zł
polskielampy.pl
Lampa wpuszczana metalowa czarna okrągła IP44 DL-60327-IP44-BK z serii BARTO - Lampy Italux

Lampa wpuszczana metalowa czarna okrągła IP44 DL-60327-IP44-BK z serii BARTO - Lampy Italux

Lampy Italux
37,00 zł
polskielampy.pl
Lampa wpuszczana okrągła biała metalowa IP44 DL-60327-IP44-WH z serii Barto - Lampy Italux

Lampa wpuszczana okrągła biała metalowa IP44 DL-60327-IP44-WH z serii Barto - Lampy Italux

Lampy Italux
37,00 zł
polskielampy.pl
Lampa wpuszczana metalowa czarna okrągła DL-60327A-BK z serii Barto - Lampy Italux

Lampa wpuszczana metalowa czarna okrągła DL-60327A-BK z serii Barto - Lampy Italux

Lampy Italux
18,00 zł
polskielampy.pl
Oczko wpustowe metalowe białe okrągłe DL-60327A-WH z serii BARTO - Lampy Italux

Oczko wpustowe metalowe białe okrągłe DL-60327A-WH z serii BARTO - Lampy Italux

Lampy Italux
18,00 zł
polskielampy.pl